EN

AktualityZaklínač VII Pani Jazera

Pradávny had Uroboros si zahryzol do vlastného chvosta – kruh sa uzavrel. Niečo sa skončilo a niečo sa začína..." Veľkolepé finále fenomenálnej ságy prichádza.
Celá aktualita...

Bábovky

Dvanásť žien, dvanásť osudov prepojených v jednom románe. Megaúspešná česká autorka Radka Třeštíková konečne aj v slovenskom jazyku!
Celá aktualita...Hora medzi nami

Strhujúci príbeh o láske a o prežití, v ktorého filmovej adaptácii žiaria svetové hviezdy Idris Elba a Kate Winslet. Prichádza búrka a na letisku v Salt Lake City zrušili lety. Novinárka Ashley sa obáva, že nestihne vlastnú svadbu, a na chirurga Bena čakajú pacienti. Hoci sa vôbec nepoznajú, objednajú si spolu charterový let, aby sa dostali domov skôr. Ich lietadlo však havaruje a oni sa ocitnú uprostred zasnežených hôr bez nádeje na záchranu. Hľadajú k sebe vzťah, prehodnocujú minulosť a v extrémnych podmienkach bojujú o život. Podľahnú zraneniam tela a duše alebo znovu uveria v lásku?
Celá aktualita...

Chlapec, vtáčik a truhlár

Okúzľujúco magický príbeh o láske, strate a nachádzaní rodiny podaný s vrúcnosťou, ktorá vás isto chytí za srdce. V štýle Malého princa je Chlapec, vtáčik a truhlár klenotom každej knižnice.
Celá aktualita...

Večerná škola

Lee Child je autorom jedných z najlepších thrillerov na svete. Večerná škola vracia Reachera naspäť do čias, keď slúžil v armáde, ale tentoraz nie je v uniforme.
Celá aktualita...

Vychádza štvrtá kniha majstra napätia a bestsellerového autora Bernarda Miniera – Skurvený príbeh

Bernard Minier ohromil čitateľov i literárnych kritikov po prvýkrát v roku 2015, kedy mu pod značkou XYZ vyšiel prvý krimi román zo série s detektívom Martinom Servazom Mráz. Spoločne s dvomi ďalšími dielmi Kruh a Tma sa u nás predalo už viac ako 10 tisíc výtlačkov. Bernard Minier sa stal jedným z najúspešnejsích autorov krimi súčasnosti nielen v Európe, ale aj u nás.
Celá aktualita...

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!