EN

Agatha Raisinová a zlý veterinář

M.C. Beaton


Druhý případ Agaty Raisinové!
Agatha Raisinová nemůže přivyknout životu na venkově, kde jedinou vyhlídkou na vzrušující večery jsou schůze dámského spolku. Když neuspěje se sbližovacími manévry u souseda Jamese Laceyho – plukovníka na odpočinku – chopí se Agatha příležitosti a navštíví nového, pohledného a nezadaného veterináře. Ačkoli Agatinu mourovatému kocourovi vůbec nic neschází, Hodge musí v rámci milostného dobrodružství vytrpět drsné vyšetření. Jeho oběť je naneštěstí zbytečná, neboť zakrátko se najde zvěrolékař mrtvý...

Informácie

Žáner detektívka
Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 200
EAN 9788072466191
Dátum vydania 17.9.2012
Vek od 15
Formát 125x205 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Edícia Detektivky
Hmotnosť 0,24
Typ Kniha
Druhý případ Agathy Raisinové Bývalá majitelka a šéfka londýnské PR agentury Agatha Raisinová nemůže přivyknout životu na venkově, kde jedinou vyhlídkou na vzrušující večery jsou schůze dámského spolku. Když neuspěje se sbližovacími manévry u souseda Jamese Laceyho – plukovníka na odpočinku – chopí se Agatha příležitosti a navštíví nového, pohledného a nezadaného veterináře. Ačkoli Agatinu mourovatému kocourovi vůbec nic neschází, Hodge musí v rámci milostného dobrodružství vytrpět drsné vyšetření. Jeho oběť je naneštěstí zbytečná, neboť zakrátko se najde zvěrolékař mrtvý.Policie považuje veterinářovu smrt za nešťastnou náhodu, ale Agatha přesvědčí zarputilého starého mládence Jamese Laceyho, který se v Cotswoldsu rovněž nudí, že zahrát si na detektivy-amatéry může být zábavné.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Video

Ďalšie tituly z rady "Agatha Raisinová"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!