EN

Každé dieťa môže dobre spať

Annette Kast-Zahn, Hartmut Morgenroth


Vyspite sa doružova!
Kniha je určená rodičom detí, ktoré majú problém so zaspávaním, odmietajú ísť večer do postielky, utekajú z nej pod rôznymi zámienkami, často sa v noci budia a podobne. Autorka je skúsená detská psychologička, ktorá presnými návodmi radí rodičom ako tieto situácie zvládať, ako deti jednoducho naučiť zaspávať. Rady sú rozdelené do kapitol podľa veku dieťaťa. Kniha patrí do autorkinej štvordielnej série bestselerov.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 160
EAN 9788026400837
Dátum vydania 13.8.2012
Vek od 15
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,3000
Typ Kniha
Budí sa vaše dieťa často v noci alebo vstáva a viditeľne ožíva už o piatej hodine ráno? Nemôže večer zaspať, prípadne vymýšľa všemožné dôvody preto, aby nemuselo zostať v posteli? Nebojte sa, nie je to jav, s ktorým sa musíte zmieriť! Táto kniha vás naučí jednoduché a účinné metódy, ako naučiť dieťa dobre spať a prípadne ako ho naučiť spať v čase, keď to vyhovuje aj vám. V knihe nájdete aj odpovede na mnohé otázky, ktoré vám už dlho nedajú spávať: Čo môžete urobiť počas prvých šiestich mesiacov, aby dieťa dobre spalo a ako vytvoriť harmonický večerný rituál na dobrú noc? Ako zaistiť bezpečný spánok pre dieťa, bez rizika syndrómu náhleho úmrtia dojčiat a či je vhodné spanie v posteli s rodičmi? Čo robiť, keď sa dieťa večer bojí zostať samo v izbe alebo keď ho trápia nočné desy a zlé sny? Ako pomôcť dieťaťu, keď v noci často plače a ako prekonať zlozvyky pri zaspávaní a počas noci? Ako upraviť časy spánku dieťaťa, aby vyhovovali jemu aj ostatným členom rodiny? Čo pomáha, ak sa dieťa v noci dožaduje neprimerane často dojčenia alebo pitia? Takisto tu nájdete aj ďalšie rady, terapeutickú rozprávku na dobrú noc a desiatky príbehov zo života.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!