EN

Jen jestli si nevymejšlíš

Shel Silverstein


Úspěšný básník a kreslíř Shel Silverstein představuje svou sbírku básní, která je plná humoru a hrátek nejen s jazykem, ale i ilustracemi.
Sbírka básní Jen jestli si nevymejšlíš představuje autora jako velkého humoristu, který si dokáže hrát nejen s jazykem, ale i s ilustracemi a z obojího vytváří harmonický, precizně vygradovaný celek. Kniha vyšla poprvé v roce 1981 a od té doby se jí v originále prodalo přes pět milionů výtisků. Kniha v roce 2015 získala Literu za překladovou knihu.

Informácie

Ilustrátor Shel Silverstein
Jazyk čeština
Počet strán 176
EAN 9788000036724
Dátum vydania 29.9.2014
Vek od 7
Formát 167x220 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,48
Typ Kniha
Sbírka básní, která je plná humoru a hrátek nejen s jazykem, ale i ilustracemi Americký básník a kreslíř Shel Silverstein je českým čtenářům takřka neznámý. Sbírka básní Jen jestli si nevymejšlíš ho představuje jako velkého humoristu, který si dokáže hrát nejen s jazykem, ale i s ilustracemi a z obojího vytváří harmonický, precizně vypointovaný celek. Kniha vyšla poprvé v roce 1981 a od té doby se jí v originále prodalo přes pět milionů výtisků. Kniha získala prestižní ocenění Magnesia Litera za překlad.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Denník SME - Kniha ťaží zo zdrojov detského videnia

Vyšla kniha, ktorá ťaží zo zdrojov detského videnia, fantázie, vytvárania, pretvárania i potvorenia. Táto kniha ťaží zo zdrojov detského videnia, fantázie, vytvárania, pretvárania i potvorenia. Meno Shela Silversteina (1930 - 1999) nie je u nás neznáme. V 70. rokoch bol známym prívržencom country ako autor príbehových textov, z ktorých k našim poslucháčom prenikli Chlap Zuzanka či Chlapec a st...

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!