EN

Minecraft - Vydoluj maximum!

Stephen O’Brien


Najrozsiahlejšia farebná príručka majstra Minecraftu!
Vytvor si svoj vlastný svet! Minecraft je oveľa viac než len hra: je to alternatívny vesmír plný tvorby, dobrodružstva, napätia, vášne a prekvapení. Nechodí sa však doň na vlastnú päsť. Preto si so sebou na cestu nezabudni vziať tohto skúseného sprievodcu, ktorý ťa bude bezpečne sprevádzať všetkými nástrahami Minecraftu.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 312
EAN 9788025143162
Dátum vydania 24.11.2014
Vek od 8
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Edícia Minecraft
Hmotnosť 0,7
Typ Kniha
Vytvor si svoj vlastný svet! Minecraft je oveľa viac než len hra: je to alternatívny vesmír plný tvorby, dobrodružstva, napätia, vášne a prekvapení. Nechodí sa však doň na vlastnú päsť. Preto si so sebou na cestu nezabudni vziať tohto skúseného sprievodcu, ktorý ťa bude bezpečne sprevádzať všetkými nástrahami Minecraftu. Dozvieš sa, ako prežiť prvú noc, rýchlo nájsť a dolovať rudu, skrotiť si priateľských mobov, vybudovať vlastnú železničnú sieť a množstvo ďalších vychytávok, vďaka ktorým prekonáš všetkých kamarátov! Stephen O’Brien na Minecrafte „závisláči“ od prvých skúšobných verzií a zažil už skoro všetko, čo tento svet ponúka. Ukáže ti všetky tajné zákutia baní a jaskýň, dediniek a púštnych chrámov, Podsvetia aj ríšu Konca. Naučíš sa bezpečne bojovať, používať automatické pasce, začarovávať predmety a veľa ďalších trikov, vďaka ktorým prežiješ aj na miestach, kam sa iní neodvážia. - Nastav si hru podľa nálady na tvorivú, alebo bojuj o prežitie - Chop sa svojho krompáča a doluj železo, zlato, diamanty a Rudit - Prekabáť alebo premôž 14 rôznych druhov nepriateľských mobov - Skroť si priateľských mobov a vybuduj automatické farmy - Uvar si liečivé, posilňujúce a útočné elixíry - Zmeň svoj skromný príbytok na honosný palác - Prenikni do tajomstiev ruditových spojov a železničných sietí - Putuj do ďalších dimenzií a poraz draka z Konca - Používaj modifikátory a vytvor si vlastné hry pre viac hráčov O autorovi: Stephen O’Brien je austrálsky spisovateľ a podnikateľ, ktorý po mnohých rokoch prežitých v Silicon Valley žije v austrálskom Sydney. Napísal už 27 kníh vrátane niekoľkých bestsellerov. Vymyslel aj Typefi, jeden z najlepších automatických publikačných systémov na svete, a vo svojom voľnom čase vynašiel nový typ kávovaru s názvom mypressi. Minecraft hrá už od čias, keď bol vydaný po prvýkrát, a neprestáva sa čudovať nad neprekonateľnou kreativitou, ktorú ponúka.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!