EN

Minecraft - staň sa majstrom!


Zaraď sa medzi top hráčov legendárnej počítačovej hry.
Túžiš vkročiť do sveta bez hraníc, do sveta neobmedzených možností, kde môžeš plánovať, tvoriť i bojovať o prežitie podľa svojich vlastných predstáv? Chceš svoje dobrodružstvo rozbehnúť hneď naplno? Praktické tipy a triky v tejto knihe ťa nielen naučia, ako rýchlo a efektívne hru začať, ale ako si pomocou správnych stratégií a postupov túto geniálnu hru dokonale užiť. Jednoducho vysvetlené pokročilé techniky ti umožnia čoskoro sa zaradiť medzi top hráčov.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 136
EAN 9788026406464
Dátum vydania 23.2.2015
Vek od 8
Formát 210x297 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Edícia Minecraft
Hmotnosť 0,5550
Typ Kniha
Túžiš vkročiť do sveta bez hraníc, do sveta neobmedzených možností, kde môžeš plánovať, tvoriť i bojovať o prežitie podľa svojich vlastných predstáv? Chceš svoje dobrodružstvo rozbehnúť hneď naplno? Praktické tipy a triky v tejto knihe ťa nielen naučia, ako rýchlo a efektívne hru začať, ale ako si pomocou správnych stratégií a postupov túto geniálnu hru dokonale užiť. Jednoducho vysvetlené pokročilé techniky ti umožnia čoskoro sa zaradiť medzi top hráčov. MINECRAFT Od prvých krôčikov až po pokročilé triky! ZAČÍNAME Herné módy a užitočné tipy pre ľahší začiatok. STRATÉGIA Všetko od prežitia až po víťazstvo v Minecrafte. ZÁKLADNÉ RADY Obrana domu, pomoc pri farmárčení a obchodovaní a oveľa viac. RADY PRE POKROČILÝCH Od portálov cez enchanty a varenie elixírov až k majákom. A ĎALŠIE Modovanie, prehľad craftingu a blokov a ako to bude ďalej s Minecraftom?

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!