EN

Akty R – Ripleyho záhady 2 – Záhada dračieho trojuholníka

Kay Wilkins


Verte či neverte! Po stopách záhadných udalostí sa vydáva supertajný tím a vy môžete byť pri tom!
Na malom ostrove pri východnom pobreží USA sa nachádza dobre ukrytá Ripleyho stredná škola - unikátna škola pre deti, ktoré majú výnimočné schopnosti. Najlepšie z talentovaných detí sú členmi supertajného R-tímu, ktorý operuje z utajenej základne ukrytej hlboko v podzemí školy. Členovia tímu sú posielaní na nebezpečné misie po celom svete, počas ktorých vyšetrujú neuveriteľné záhady. Japonská pobrežná oblasť je sužovaná vyčíňaním záhadnej bytosti. R-tím je vyslaný, aby záhadu objasnil.

Informácie

Žáner dobrodružstvo
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Guliásová Marija
Počet strán 128
EAN 9788080896492
Dátum vydania 23.8.2012
Vek od 9
Formát 130x197 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,2100
Typ Kniha
Verte či neverte! Po stopách záhadných udalostí sa vydáva supertajný tím a vy môžete byť pri tom! Na malom ostrove pri východnom pobreží USA sa nachádza dobre ukrytá Ripleyho stredná škola - unikátna škola pre deti, ktoré majú výnimočné schopnosti. Najlepšie z talentovaných detí sú členmi supertajného R-tímu, ktorý operuje z utajenej základne ukrytej hlboko v podzemí školy. Členovia tímu sú posielaní na nebezpečné misie po celom svete, počas ktorých vyšetrujú neuveriteľné záhady. Dokážu rozlíšiť, čo je skutočnosť a čo je len fikcia? Japonská pobrežná oblasť je sužovaná vyčíňaním záhadnej bytosti. R-tím je vyslaný, aby záhadu objasnil.

Ďalšie tituly z rady "Akty R - Ripleyho záhady"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!