EN

Vtedy v raji

Josef Urban


Príbeh o kamarátstve na lane, pre ktoré malo zmysel žiť a zomrieť... Román o osudoch legendárneho horolezca Josku Smítka nás zavedie do divokých skál Českého raja v období tridsiatych rokov a okupácie.
Román o osudoch legendárneho horolezca Josku Smítka nás zavedie do divokých skál Českého raja v období tridsiatych rokov a okupácie. Príbeh rozpráva nielen o strmých cestách v pieskovcových stenách, ale predovšetkým o krivolakej ceste k slobode. Za neobvyklé pohľady na svet a prežívanie harmónie sa platí cena prevysoká. Aj za osudovú lásku, ktorá hlavného hrdinu doženie k extrémnemu rozhodnutiu. Zrážka s okupačnou mocou dodáva príbehu fatálny charakter.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 0
EAN 9788056400869
Dátum vydania 22.6.2015
Vek od 0
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,54
Typ Kniha
Príbeh o slobode v zlých časoch... Román o osudoch legendárneho horolezca Josku Smítka nás zavedie do divokých skál Českého raja v období tridsiatych rokov a okupácie. Príbeh rozpráva nielen o strmých cestách v pieskovcových stenách, ale predovšetkým o krivolakej ceste k slobode. Za neobvyklé pohľady na svet a prežívanie harmónie sa platí cena prevysoká. Aj za osudovú lásku, ktorá hlavného hrdinu doženie k extrémnemu rozhodnutiu. Zrážka s okupačnou mocou dodáva príbehu fatálny charakter. V zápase o slobodu a o vysnívanú ženu je hranica medzi priateľstvom a nenávisťou niekedy tenšia ako list nepopísaného papiera. Príbeh o kamarátstve na lane, pre ktoré malo zmysel žiť a zomrieť... Príbeh, v ktorom muži plačú a ženy ostávajú hrdé... Josef Urban je autorom bestsellerov Habermannův mlýn a 7 dní hříchů. Obe knihy sa stali predlohami rovnomenných filmových spracovaní.

Súbory na stiahnutie

pd Ukážka.pd

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!