EN

Zlověstný podzim

G.M. Mallietová


První díl skvělé detektivní série s Maxem Tudorem
Malebná anglická vesnička Nether Monkslip není zdaleka takový ráj, jak by se mohlo na první pohled zdát. O tom se má možnost přesvědčit i bývalý agent MI5 Max Tudor, který se zde nedávno stal vikářem. Na Dožínkových slavnostech je zavražděna všeobecně neoblíbená Wanda Batton-Smytheová, předsedkyně Ženského spolku a vášnivá kritička všech obyvatel vesnice. Každý z nich měl motiv, každého někdy urazila či ponížila. Čí pohár trpělivosti však nakonec přetekl?

Informácie

Žáner detektívka
Číslo dielu 1
Jazyk čeština
Rada Max Tudor
Počet strán 304
EAN 9788026704546
Dátum vydania 17.8.2015
Vek od 15
Formát 125x205 mm
Vydavateľstvo MOTTO
Edícia Detektivky
Hmotnosť 0,4150
Typ Kniha
První díl skvělé detektivní série s Maxem Tudorem Malebná anglická vesnička Nether Monkslip není zdaleka takový ráj, jak by se mohlo na první pohled zdát. O tom se má možnost přesvědčit i bývalý agent MI5 Max Tudor, který se zde nedávno stal vikářem. Na dožínkových slavnostech je zavražděna všeobecně neoblíbená Wanda Batton-Smytheová, předsedkyně ženského spolku a vášnivá kritička všech obyvatel vesnice. Každý z nich měl motiv, každého někdy urazila či ponížila. Čí pohár trpělivosti však nakonec přetekl?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Max Tudor"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!