EN

Najnebezpečnejšie zvieratá sveta

Karolin Küntzelová


Staňte sa odborníkmi na najnebezpečnejších zabijakov v prírode!
Na základe komplexných charakteristík a početných fotografií vás kniha zoznámi s pozoruhodnými živočíchmi a predstaví vám tiež ich smrtiace zbrane. Pri každom živočíchovi nájdete charakteristiku hlavných znakov, informácie o spôsobe života a stupnicu pre stanovenie faktora nebezpečnosti. Na konci knihy si môžete overiť svoje znalosti pomocou znalostného kvízu a slovníka pojmov.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 112
EAN 9788026408390
Dátum vydania 14.9.2015
Vek od 8
Formát 210x297 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,74
Typ Kniha
Pozor! Tu číha smrť v mnohých podobách - či už je to jed, ostré zuby alebo obrovská fyzická sila. Najnebezpečnejšie zvieratá sveta sa predstavujú: drobná, ale veľmi jedovatá šípová žaba, nenásytný krokodíl a rýchle šelmy tiger a čierny panter. Gigantický veľhad usmrcuje svoju korisť škrtením a pľuvajúca kobra dokáže zabiť jednou dávkou jedu až dvanásť ľudí. Na pozore sa majte aj pod vodnou hladinou! Tu číhajú nielen žraloky biele, ale tiež veľmi jedovaté hady, ryby a medúzy. Na základe komplexných charakteristík a početných fotografií vás kniha zoznámi s týmito a ďalšími pozoruhodnými živočíchmi a predstaví vám tiež ich smrtiace zbrane. Prehľadná stupnica zreteľne ukazuje, ako nebezpečné jednotlivé živočíchy sú. Pri každom živočíchovi nájdete: • charakteristiku hlavných znakov • informácie o spôsobe života • stupnicu pre stanovenie faktora nebezpečnosti Na konci knihy si môžete overiť svoje znalosti pomocou: • znalostného kvízu • slovníka pojmov

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!