EN

VIDÍM A SPOZNÁM – Kone

kolektiv


Vysadni na koňa a zoznám sa s týmito krásnymi a ušľachtilými zvieratami. Na záver otestuj svoje získané vedomosti v kvízoch a hrách! Želáme príjemnú zábavu!
Hovorí sa, že najkrajší pohľad na svet je z konského chrbta. Tak naň vysadni a zoznám sa bližšie s týmito krásnymi a ušľachtilými zvieratami. Prezri si stavbu ich tela a nauč sa, ako sa o kone správne starať. Zisti, ako spolu kone komunikujú a čo robia zaklínači koní. Prečítaj si, aký vzťah mali ku koňom Indiáni alebo stredovekí rytieri. Spoznaj, aké existujú typy pretekov a štýly jazdy. Otestuj si svoje vedomosti v kvízoch a hrách a uži si skvelú zábavu!

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 56
EAN 9788056400913
Dátum vydania 21.9.2015
Vek od 7
Formát 195x255 mm
Vydavateľstvo Fragment
Edícia DK encyklopedie
Hmotnosť 0,395
Typ Kniha
Hovorí sa, že najkrajší pohľad na svet je z konského chrbta. Tak naň vysadni a zoznám sa bližšie s týmito krásnymi a ušľachtilými zvieratami. - Prezri si stavbu ich tela a nauč sa, ako sa o kone správne starať. - Zisti, ako spolu kone komunikujú a čo robia zaklínači koní. - Prečítaj si, aký vzťah mali ku koňom Indiáni alebo stredovekí rytieri. - Spoznaj, aké existujú typy pretekov a štýly jazdy. Otestuj si svoje vedomosti v kvízoch a hrách a uži si skvelú zábavu!

Súbory na stiahnutie

Ukážka

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!