EN

Zelená jako smaragd

Kerstin Gierová


Konečně je tady třetí díl nejúspěšnější časocestovací trilogie. Dechberoucí úprk do minulosti pokračuje...
Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. Ji i Gideona čeká dechberoucí úprk do minulosti, a taky menuety, paruky, kordy a divoké pronásledování a nad tím vším se vznáší otázka, zda se dá stav pokojové fontány vůbec léčit…

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk čeština
Rada Drahokamy
Počet strán 416
EAN 9788074479625
Dátum vydania 5.10.2015
Vek od 11
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,46
Typ Kniha
Konečně je tady třetí díl nejúspěšnější časocestovací trilogie. Dechberoucí úprk do minulosti pokračuje... Gwendolyn má zlomené srdce. Zdá se, že Gideonovo vyznání lásky bylo pouhou fraškou, aby šel na ruku jejich úhlavnímu nepříteli, hrozivému hraběti Saint Germainovi. Ale pak se stane něco naprosto nepochopitelného a Gwennin svět je vzhůru nohama. Ji i Gideona čeká dech beroucí úprk do minulosti, a taky menuety, paruky, kordy a divoké pronásledování a nad tím vším se vznáší otázka, zda se dá stav pokojové fontány vůbec léčit… (pozn. Xemerius se velmi obává, že nikoliv.)

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Drahokamy"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!