EN

S pračlovekom do praveku


Uži si ešte viac zábavy a vzrušenia s "rozšírenou realitou" - s aplikáciou Blippar ožívajú praľudia priamo pred tvojimi očami!
Kniha s "rozšírenou realitou". Ešte viac zábavy! Nájdeš tu kvíz, hry, hádanky, zaujímavé informácie, vtipy, zábavné komiksy a veselý príbeh o pravekých ľuďoch. Prostredníctvom tejto aplikáce si tiež môžeš stiahnuť a vytlačiť maľovanky a nafotiť množstvo selfie s pravekými ľuďmi. A to všetko potom môžeš zdielať s kamarátmi a rodinou!

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 32
EAN 9788056401316
Dátum vydania 7.3.2016
Vek od 7
Formát 210x296 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,1550
Typ Kniha
Kniha s "rozšírenou realitou". Ešte viac zábavy! Pripútaj sa, pravekí ľudia sú späť! S touto knihou budeš riešiť rôzne úlohy a všetky sa budú týkať pravekých ľudí! Nájdeš tu kvíz, hry, hádanky, zaujímavé informácie, vtipy, zábavné komiksy a veselý príbeh o pravekých ľuďoch. Uži si ešte viac zábavy a vzrušenia s "rozšírenou realitou"! Najskôr si do chytrého telefónu alebo tabletu zadarmo stiahni aplikáciu Blippar. Podrž ju nad obálkou knihy a vzápätí na teba vyskočí praveký človek ako živý! Prostredníctvom tejto aplikáce si tiež môžeš stiahnuť a vytlačiť maľovanky a nafotiť množstvo selfie s pravekými ľuďmi. A to všetko potom môžeš zdielať s kamarátmi a rodinou!

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!