EN

Mimoni - zábavné čtení, aktivity a vystřihovánky

Brandon T. Snider


Můžeš postavit víc jak 25 modelů!
Snil jsi o tom, mít svou vlastní armádu věrných Mimoňů? Tak čapni tuto knihu a postav si je! Kevin, Stuart, Bob a další roztomilí Mimoni čekají jen na tebe! Můžeš postavit víc jak 25 modelů! Nejen že tě bude bavit sestavovat modely, ale s nimi si pak ještě užiješ spoustu zábavy a legrace. Můžeš s nimi i zahrát nový příběh, který si vymyslíš. Navíc v knize najdeš spoustu zábavného čtení a aktivity, jako jsou bludiště a doplňovačky.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 32
EAN 9788026408727
Dátum vydania 23.11.2015
Vek od 5
Formát 210x297 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Edícia Mimoni
Hmotnosť 0,5000
Typ Kniha
Postav si víc jak 25 modelů! Snil jsi o tom, mít svou vlastní armádu věrných Mimoňů? Tak čapni tuto knihu a postav si je! Kevin, Stuart, Bob a další roztomilí Mimoni čekají jen na tebe! Můžeš postavit víc jak 25 modelů! Nejen že tě bude bavit sestavovat modely, ale s nimi si pak ještě užiješ spoustu zábavy a legrace. Můžeš s nimi i zahrát nový příběh, který si vymyslíš. Navíc v knize najdeš spoustu zábavného čtení a aktivity, jako jsou bludiště a doplňovačky. Postup je snadný Krok 1: Vystřihni model. Krok 2: Přehni na vyznačených místech. Krok 3: Zasuň do sebe a přidej oči, ruce a nohy. Krok 4: Hraj si!

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!