EN

Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu

James Patterson


Pokračování dobrodružné série od Jamese Pattersona, autora oblíbených knih z řady Můj nejhorší školní rok a Já, srandista.
Další dobrodružství sourozenců Kiddových! Tentokrát je pátrání po ztracených rodičích zavede do Afriky, do samých útrob egyptských pyramid, do rozpálené pouště a zrádné džungle. O tajné agenty, piráty, divoké honičky a luštění šifer ani tentokrát nebude nouze. Stejně tak o sourozenecké špičkování. Podaří se sourozencům přelstít jejich nemilosrdné nepřátele a zachránit rodiče?

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 384
EAN 9788000041445
Dátum vydania 30.11.2015
Vek od 9
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,63
Typ Kniha
Další dobrodružství sourozenců Kiddových! Tentokrát je pátrání po ztracených rodičích zavede do Afriky, do samých útrob egyptských pyramid, do rozpálené pouště a zrádné džungle. O tajné agenty, piráty, divoké honičky, lstivé překupníky a luštění šifer ani tentokrát nebude nouze. Stejně tak o sourozenecké špičkování. Podaří se sourozencům přelstít jejich nemilosrdné nepřátele a zachránit rodiče? Pokračování dobrodružné série od Jamese Pattersona, autora oblíbených knih z řady Můj nejhorší školní rok a Já, srandista.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Lovci pokladov"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!