EN

Včelí úľ

Jitka Petřeková


Poodhaľte tajomstvo včiel a zistite, ako to chodí vo včeľom úli.
Sledovali ste niekedy včely na lúke alebo blízko včelieho úľa a pýtali ste sa sami seba, kto im velí? Včelia kráľovná alebo niekto iný? A čo všetko musia včely urobiť, než vyrobia med? Podobné otázky napadajú mnohým z nás, ale nie každý mal tú možnosť nazrieť do včelieho úľa. Teraz je to možné. Táto kniha obsahuje Encyklopédiu včiel a tiež priestorový model včelieho úľa, vďaka ktorému sa čitatelia oboznámia s každou jeho časťou.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 40
EAN 9788000041551
Dátum vydania 28.3.2016
Vek od 4
Formát 250x250 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,7500
Typ Kniha

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Recenzia médii

Denník N - 5 najkrajších kníh o včelách nielen pre

Táto kniha urobí radosť našim najmenším. Vďaka interaktívnemu modelu vo vnútri budú môcť nazrieť malí zvedavci do včelieho úľa a poodhaliť jeho tajomstvá. Publikácia sa tak skladá z dvoch častí: Encyklopédie včiel a priestorového modelu úľa, ktorý tvorí viac dielov, ako aj otváracích okienok, ktoré sú srdcovkou pre deti (priznajme si, že často aj pre dospelých). Knihu vkusne dopĺňajú milé ilustrácie, ktoré má na svedomí vyhľadávaný ilustrátor Tomáš Tůma, ktorý je v našich končinách známy svojou ilustrátorskou prácou na rôznych atlasoch či encyklopédiách pre deti, ktoré sa tešia medzi rodičmi a deťmi veľkej obľube. Pätnásťstranovú Encyklopédiu včiel tvorí sedem kapitol, v ktorých sa naši najmenší dozvedia, kto žije vo včeľom úli, aká je anatómia včely; spoznajú druhy včiel; získajú informácie o rojení, o včelárstve, o tom, kde žijú včely. Taktiež ich prekvapia rôzne zaujímavosti zo včelej ríše. Encyklopédia je naozaj veľmi stručná a jednoducho napísaná, aby jej porozumeli aj menšie deti. Včelí úľ je taktiež výbornou učebnou pomôckou, ktorá rozvíja fantáziu a priestorové videnie. Poteší srdcia malých nádejných včelárov a včelárok, ktorým pomôže urobiť prvé nesmelé krôčiky do obdivuhodného sveta včiel.

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!