EN

Trendy trička - Cool


Navrhni a vytvoř trička, která nikdo jiný nemá!
Chceš být originální a cool? Staň se módní návrhářkou a vytvoř pro sebe a své kámošky jedinečná trendy trička, která jen tak někdo nemá. Použij skvělé šablony a samolepky a vykouzli návrhy ve stylu rokových nebo popových hvěz . Neboj se přenést své nápady z papíru na látku a tvořit. A pokud si na to netroufáš a chceš jít na jistotu, vyzkoušej některou ze stylových nažehlovaček. Tak se do toho pusť a užij si skvělou zábavu!

Informácie

Žáner detská dielňa
Jazyk čeština
Počet strán 8
EAN 8594155757435
Dátum vydania 2.5.2016
Vek od 0
Formát 160x240 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,1800
Typ iný
Navrhni a vytvoř trička, která nikdo jiný nemá! Chceš být originální a cool? Staň se módní návrhářkou a vytvoř pro sebe a své kámošky jedinečná trendy trička, která jen tak někdo nemá. Použij skvělé šablony a samolepky a vykouzli návrhy ve stylu rokových nebo popových hvěz . Neboj se přenést své nápady z papíru na látku a tvořit. A pokud si na to netroufáš a chceš jít na jistotu, vyzkoušej některou ze stylových nažehlovaček. Tak se do toho pusť a užij si skvělou zábavu!

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!