EN

Alfie Bloom a tajomstvo zakliateho hradu

Gabrielle Kent


Pradávna mágia ožíva!
Alfie Bloom vedie obyčajný, trochu osamelý život. To sa však zmení vo chvíli, keď mu tajuplný právnik Kaspian Bone oznámi, že zdedil hrad. A nie len taký hocijaký! Je to miesto plné čarov a kúziel, ktoré bolo dlhé storočia zapečatené, a kde vraj – čuduj sa svete – pred šesťsto rokmi prišiel na svet! Mocný druid vtedy ukryl do hlbín hradu prastarú mágiu, ktorú má teraz Alfie strážiť. Chlapcov nudný život sa skončil.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 304
EAN 9788025330890
Dátum vydania 6.2.2017
Vek od 9
Formát 129x198 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,3300
Typ Kniha
Alfie Bloom Tajomstvo zakliateho hradu Alfie Bloom vedie obyčajný, dosť osamelý život. To sa však zmení vo chvíli, keď mu tajuplný právnik Kaspian Bone oznámi, že zdedil hrad. A nielen taký hocijaký! Je to miesto plné čarov a kúzel, ktoré bolo dlhé storočia zapečatené, a kde vraj – čuduj sa svete – pred šesťsto rokmi prišiel na svet! Mocný druid vtedy ukryl do hlbín hradu prastarú mágiu, ktorú má teraz Alfie strážiť. Chlapcov nudný život sa skončil. Hroziví nepriatelia totiž prahnú po jeho mágii aj po temnom tajomstve, ktoré drieme ukryté hlboko pod hradom...

Ďalšie tituly z rady "Alfie Bloom"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!