EN

Minecraft Stavebný projekt


Podrobný návod na vybudovanie minecrafťáckej stredovekejj pevnosti a jej okolia.
Navrhnite, postavte a upravte si svoju pevnosť. Projektujte všetko do najmenších detailov, od opevnenia a smrtiacich pascí až po vlhkú tmavú pivnicu a rozľahlé dediny v podhradí. Každá stavba v tejto knihe je podrobne rozkreslená a ukáže vám, ktoré kocky musíte použiť. Nebudú chýbať ani originálne tipy a nápady na vylepšenie jednotlivých stavieb.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 80
EAN 9788025230732
Dátum vydania 12.9.2016
Vek od 8
Formát 230x275 mm
Vydavateľstvo Egmont
Edícia Minecraft
Hmotnosť 0,4000
Typ Kniha
Minecraft - Stavebný projekt Stredoveká pevnosť Uvažovali ste niekedy o tom, že si vybudujete vlastné legendárne stredoveké kráľovstvo a budete v ňom vládnuť? Vďaka knihe Minecraft Stavebný projekt: Stredoveká pevnosť sa vám to podarí. Naučíte sa navrhnúť, postaviť a upraviť každú časť svojho hradu a jeho okolia, od opevnenia a smrtiacich pascí až po vlhkú tmavú pivnicu a rozľahlé dediny. Každú stavbu sme podrobne rozkreslili a ukážeme vám, ktoré kocky musíte použiť. Prezradíme vám však aj ďalšie skvelé nápady, aby bola každá časť vášho kráľovstva jedinečná. Spolu so zaujímavými informáciami o živote v stredoveku a s desiatkami staviteľských nápadov na podnietenie vlastnej predstavivosti je oficiálna kniha, ktorú vám prináša Mojang, ideálna pre minecrafterov všetkých vekových kategórií.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!