EN

Skákal pes přes oves a dalších 11 písniček o zvířátkách

kolektiv


Hodiny a hodiny veselé zábavy
Děti písničky o zvířátkách milují. A když si je můžou i samy zahrát, znamená to pro ně mnoho hodin veselé zábavy a pocitu spokojenosti. Barevné noty s čísly nahrazují v této knížce tradiční notový záznam. Pro děti je tento záznam srozumitelnější a umožňuje jim, zahrát si na pianko samostatně bez pomoci rodičů. Písničku si můžou také přehrát, když přepnou přepínač na Demo a stisknou klávesu s číslem písničky.

Informácie

Ilustrátor Mirek Vostrý
Jazyk čeština
Počet strán 26
EAN 9788026415503
Dátum vydania 23.10.2017
Vek od 3
Formát 240x294 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,76
Typ Kniha + doplnok
Zahraj si známé a oblíbené písničky o zvířátkách! Děti písničky o zvířátkách milují. A když si je můžou i samy zahrát, znamená to pro ně mnoho hodin veselé zábavy a pocitu spokojenosti. Barevné noty s čísly nahrazují v této knížce tradiční notový záznam. Pro děti je tento záznam srozumitelnější a umožňuje jim, zahrát si na pianko samostatně bez pomoci rodičů. Písničku si můžeš také přehrát, když přepneš přepínač na Demo a stiskneš bílou klávesu s číslem písničky.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!