EN

Zpátky do temnoty

Robert E. Howard


Druhý svazek výboru strašidelných povídek jednoho ze zakladatelů moderní dobrodružné literatury Roberta E. Howarda mapuje tvorbu z let 1933–1936, tedy autorova vrcholného období. V té době Howard rozvrhuje odvážnou koncepci Hyborského věku, jehož ústřední postavou je barbar Conan. Pracuje na několika povídkách najednou, rozvíjí originální scénáře pro celé série. Redaktoři magazínů už vědí, že Howard je lákadlem, kterému čtenáři nedokážou odolat.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 208
EAN 9788025900444
Dátum vydania 11.4.2011
Vek od 18
Formát 114x194 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,3100
Typ Kniha
Druhý svazek výboru strašidelných povídek jednoho ze zakladatelů moderní dobrodružné literatury Roberta E. Howarda mapuje tvorbu z let 1933–1936, tedy autorova vrcholného období. V té době Howard rozvrhuje odvážnou koncepci Hyborského věku, jehož ústřední postavou je barbar Conan. Pracuje na několika povídkách najednou, rozvíjí originální scénáře pro celé série. Redaktoři magazínů už vědí, že Howard je lákadlem, kterému čtenáři nedokážou odolat. A autor opravdu exceluje v povídkách „Holubi z pekla“, „Mohyla na ostrohu“, „Červi země“ aj. Šest povídek je doplněno literární črtou autorova zrání i nečekaného konce.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!