EN

Za zvieratkami do lesa

Zuzana Kovaříková


Milé a poučné príbehy o zvieratkách pre začínajúcich čitateľov. Rozprávky dopĺňajú informácie o danom zvieratku: základná charakteristika, potrava, životné prostredie, pomenovanie mláďat a mnohé iné.

Informácie

Žáner rozprávka
Ilustrátor Andrea Tachezy
Jazyk slovenčina
Počet strán 72
EAN 9788000026152
Dátum vydania 22.3.2010
Vek od 6
Formát 160x195 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Edícia První čtení
Hmotnosť 0,16
Typ Kniha
Poďte s nami do lesa! Je plný zvieratiek. Stretnete tu zvedavé jeleniatko, vrtkú veveričku, nezbedných ježkov, prefíkanú líšku i maškrtného srnčeka alebo zvedavého rysa. A to zďaleka nie sú všetci! Prežijete s nimi nielen biely deň, ale tiež les v búrke a v noci, hry i dobrodružstvá… Krátke príbehy plné nových objavov a tiež slov vás pobavia, potešia i poučia. Krátke príbehy o zvieratkách z lesa sú zábavné a zároveň poučné. Obsahujú mnoho nových výrazov z prostredia lesných obyvateľov. Deti sa zoznámia s mláďatkami rôznych zvierat, s ich správaním, nájdu tu i mnohé lesné rastliny. Knižka obsahuje 10 rozprávok, po každej nasleduje krátka informácia o danom zvieratku: o jeho zvykoch, popis oblastí, kde prebýva a žije, jeho potrava, pomenovania dospelých i mladých jedincov. Špecifikom knihy je však i to,že v každom príbehu ponúka záverečnú myšlienku – riešenie základnej zápletky je vždy v duchu humánneho prístupu k sebe samému, k svojim druhom (k spoločenstvu) a k prírode. Milé ilustrácie Andrey Tachezy výstižne priblížia text deťom.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!