EN

Čarodějův hrad

Vyrobte si úžasný trojrozměrný model!


Postavte si tajuplný hrad!
Šikovné ruce a pár běžně dostupných pomůcek postačí k tomu, aby se tato kniha proměnila v úžasný model čarodějova hradu postaveného na vysoké skále. Každý kout je plný vzrušujících detailů, od temného dračího doupěte po vysoké tajemné věže. Stěny a střechy se otvírají, aby odkryly kouzelný svět. Hrad obývá mnoho fantastických postav, mezi které patří čaroděj a jeho pomocníci, trpasličí strážci, draci a trolové.

Informácie

Jazyk čeština
Počet strán 32
EAN 9788025116432
Dátum vydania 3.8.2007
Vek od 9
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,3000
Typ Kniha
Šikovné ruce a pár běžně dostupných pomůcek promění tuto knihu v úžasný model čarodějova hradu postaveného na vysoké skále! Stačí jen lepidlo a nůžky nebo modelářský nůž a tato kniha se promění v úžasný model čarodějova hradu postaveného na vysoké skále. Každý kout je plný vzrušujících detailů, od temného dračího doupěte po vysoké tajemné věže. Stěny a střechy se otvírají, kola se otáčejí a klapky se vysouvají, aby odkryly kouzelný svět. Hrad obývá mnoho fantastických postav, mezi které patří čaroděj a jeho pomocníci, trpasličí strážci, draci a trolové.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižnej hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!