EN

Přes Moře písku

Temný anděl - Kniha druhá

Meredith Ann Pierceová


Druhá kniha trilogie Temný anděl od Meredith Ann Pierceové!
Aeriel zlomila prokletí vampýra Irrylatha a vrátila mu jeho lidskou podobu. Ve snech ale Irrylatha stále pronásleduje bílá čarodějnice, a tak se Aeriel vydává na dlouhou pouť, aby získala odpověď na tajemnou hádanku a našla šest kouzelných chrličů. Cestou za prastarou sibylou, která zná řešení hádanky, ji stíhá šest vampýrských synů čarodějnice. Bude Aeriel po všech útrapách a strastech dost silná na to, aby bílou čarodějnici jednou pro vždy přemohla?

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk čeština
Počet strán 256
EAN 9788074471209
Dátum vydania 27.2.2012
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,38
Typ Kniha
Druhá kniha trilogie Temný anděl od Meredith Ann Pierceové! Aeriel zlomila prokletí vampýra Irrylatha a vrátila mu jeho lidskou podobu. Ve snech ale Irrylatha stále pronásleduje bílá čarodějnice, a tak se Aeriel vydává na dlouhou pouť, aby získala odpověď na tajemnou hádanku a našla šest kouzelných chrličů. Cestou za prastarou sibylou, která zná řešení hádanky, ji stíhá šest vampýrských synů čarodějnice. Bude Aeriel po všech útrapách a strastech dost silná na to, aby bílou čarodějnici jednou pro vždy přemohla? Splní Aeriel svoje poslání a zruší kletbu bílé čarodějnice?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Temný anděl"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!