EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Bezpečné doručenie domov

Kníhkupectvá sú zatvorené ale náš knižný e-shop otvorený! Robíme všetko preto, aby sme knižky doručili až k Vám domov bezpečnespoľahlivo. Na tejto stránke nájdete všetky aktuálne informácie o doručení a odporúčania pre bezpečný nákup.

 

Ochrana zamestnancov Bezpečná platba Rýchle doručenie Otvorené 24/7

 

Chránime svojich zamestnancov

Pre našich zamestnancov, ktorí Vám pripravujú knižky na expedíciu platia prísne hygienické pravidlá. Používame jednorazové rukavice, ochranu tváre a dezinfekčné gély.

Chránime zákazníkov

Pre bezkontaktné doručenie kuriérom až domov poskytujeme možnosť platby vopred formou online platby (platobná brána) alebo bankového prevodu (zálohová faktúra).

Pri spôsobe platby na dobierku odporúčame platiť kartou (pomocou platobného terminálu) a vyhnúť sa hotovostnému platobnému styku.

Pre bezpečné doručenie môžete využiť aj službu BalíkoBOX. Vyzdvihnúť zásielku si tak budete môcť kedykoľvekcelkom bezkontaktne.

Aktuálna rýchlosť doručenia

Pre tituly skladom označené Expedujeme ihneď aktuálne platí rýchlosť doručenia:

Slovenská pošta – Kuriér – u objednávkach zrealizovaných pondelok až štvrtok do 12:00 platí doručenie v nasledujúci deň.

Slovenská pošta – Balík na poštu - u objednávkach zrealizovaných pondelok až štvrtok do 12:00 platí doručenie v nasledujúci deň.

BalíkoBOX- - u objednávkach zrealizovaných pondelok až štvrtok do 12:00 platí doručenie v nasledujúci deň.

Remax kuriér - u objednávkach zrealizovaných pondelok až štvrtok do 13:00 platí doručenie v nasledujúci deň.

 

Odporúčame sledovať aktuálne informácie aj u prepravcov na Posta.sk a Remax.sk.

NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!