EN

Šéfredaktor/ka knižného vydavateľstva

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TOP pozícia v knižnom vydavateľstve
- Budovanie a zlepšovanie pozície vydavateľstva na slovenskom trhu
- Revízia a budovanie štruktúry redakcie s ohľadom na expanziu vydavateľstva
- Riadenie tímu literárnych a technických redaktorov a ich motivácia
- Vyhľadávanie trendov a ich realizácia v knižných tituloch
- Vyhľadávanie nových titulov, autorov a prekladateľov
- Posudzovanie rukopisov s ohľadom na čitateľskú skupinu všetkých vydavateľstiev
- Spolupráca s grafikmi a technickou redakciou na koncepcii titulov a ich realizácii
- Návrhy k zostavovaniu edičného plánu
- Redakčné spracovanie textov
- Aktívna účasť na vybraných akciách vydavateľstva, prípadne knižných veľtrhoch
- Zodpovednosť za plnenie finančných cieľov spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200€ + variabilná zložka + 13. plat + bonusy

Zamestnanecké výhody, benefity

Ponúkame:
- Zaujímavú, samostatnú prácu pre veľký slovenský vydavateľský dom
- Stabilitu a príjemné pracovné prostredie v Bratislave
- Možnosť sebarealizácie a osobný rast
- Prácu na plný úväzok a nástup podľa dohody
- Osobné ohodnotenie s podielom na výsledkoch
- Firemné benefity – Cafeteria, Multisport, jazykový kurz …

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.
Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Humanitné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme:
- Preukázateľnú prax vo vydavateľstve
- Vysokoškolské vzdelanie humanitného zamerania, najlepšie filologického odboru
- Výborná znalosť slovenčiny a angličtiny
- Znalosť minimálne jedného ďalšieho cudzieho jazyka
- Prehľad o knižnom trhu
- Odolnosť voči stresu
- Časovú flexibilitu
- Znalosť práce s PC (Word, Exel, Power Point) a internetová komunikácia
- Samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, starostlivosť
- Organizačné schopnosti
- Čistý register trestov

NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!