EN

Programovanie pre deti

kolektiv


Vytvorte si vlastné skvelé hry
Mitch a kocúr Scratchy potrebujú vašu pomoc! Musia oslobodiť Vesmírnych ochrancov a zachrániť svet. Porazte spoločne s nimi Bičochvosta a ďalších Prívržencov Temna, aby ste sa mohli stretnúť so samotným Temným mágom. Počas svojho putovania sami vytvoríte deväť hier, ktoré si potom môžete zahrať, ďalej ich upravovať a vylepšovať.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 160
EAN 9788025141120
Dátum vydania 19.5.2014
Vek od 8
Formát 168x240 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,32
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Vytvorte si vlastné hry

a naučte sa pri tom programovať

Mitch a kocúr Scratchy potrebujú vašu pomoc! Musia oslobodiť Vesmírnych ochrancov a zachrániť svet. Porazte spoločne s nimi Bičochvosta a ďalších Prívržencov Temna, aby ste sa mohli stretnúť so samotným Temným mágom.

Naučte sa programovať zábavnou formou v jazyku Scratch! V online prostredí lokalizovanom do slovenčiny vytvárate program presúvaním a spojovaním samostatných blokov, nemusíte sa teda vôbec obávať písania zložitých a dlhých príkazov. Veľmi rýchlo zvládnete rozhýbať postavy na hracej ploche, svoj projekt ozvučiť, počítať skóre a ovládať hru klávesnicou alebo myšou.

Počas svojho putovania sami vytvoríte deväť hier, ktoré si potom môžete zahrať, ďalej ich upravovať a vylepšovať, alebo ich zverejniť na internete a pochváliť sa s nimi kamarátom aj ľuďom na celom svete.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!