EN

O životě herečky a první dámy
Publicista a producent Miroslav Graclík s fotoreportérem a novinářem Václavem Nekvapilem připravili další životopis slavné osobnosti. Tentokrát se autoři zaměřili na život a kariéru známé herečky a posléze i první dámy naší země Dagmar Havlové-Veškrnové. Autoři přinášejí známá fakta, méně známé postřehy i nové informace a zpracovávají téma podrobně, s pečlivostí a důkladností sobě vlastní. Nebude chybět řada zajímavých fotografií.

Informácie

Žáner životopis
Jazyk čeština
Počet strán 392
EAN 9788073888367
Dátum vydania 7.10.2013
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo XYZ
Hmotnosť 0,77
Typ Kniha

Publicista a producent Miroslav Graclík s fotoreportérem a novinářem Václavem Nekvapilem připravili pro NAKLADATELSTVÍ XYZ další životopis slavné osobnosti (již vyšly úspěšné biografie Mariky Gombitové a Jiřiny Švorcové). Tentokrát se autoři zaměřili na život a kariéru známé herečky a posléze i první dámy naší země Dagmar Havlové-Veškrnové. Autoři přinášejí známá fakta, méně známé postřehy i nové informace a zpracovávají téma podrobně, s pečlivostí a důkladností sobě vlastní. Nebude chybět řada zajímavých fotografií.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!