EN

Fotografovanie pre deti

Ako fotografovať a zábavne upravovať fotky

Jenni Bidner


Odpovede pre zvedavé deti s fotoaparátom
Chcete sa naučiť pekne fotografovať? Túžite fotiť ako oco, mama či nejaký skutočne skvelý fotograf? Tento sprievodca svetom digitálnej fotografie pre menších aj väčších fotografov je určený pre tých z vás, ktorí sa chcú so svojimi snímkami hlavne zabávať. Okrem základných fotografických techník a postupov vám kniha ponúkne aj mnoho tipov a projektov na spracovanie vlastných nápadov. Bavte sa!

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 96
EAN 9788025141274
Dátum vydania 25.11.2013
Vek od 8
Formát 210x235 mm
Vydavateľstvo COMPUTER PRESS
Hmotnosť 0,35
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Chcete sa naučiť pekne fotografovať? Túžite fotiť ako oco, mama či nejaký skutočne skvelý fotograf?

Tento sprievodca svetom digitálnej fotografie pre menších aj väčších fotografov je určený pre tých z vás, ktorí sa chcú so svojimi snímkami hlavne zabávať.

Nemusíte sa báť, aj keď napríklad neviete, čo znamená slovo pixel. Vďaka tejto knihe všetko veľmi rýchlo pochopíte. Navyše sa dozviete, ako z nudných fotiek urobiť vtipné, ako svoje fotky vystaviť a zdieľať na internete, či ako ich vytlačiť pre kamarátky a kamarátov. Okrem základných fotografických techník a postupov vám kniha ponúkne aj mnoho tipov a projektov na spracovanie vlastných nápadov. S digitálnym fotoaparátom, atramentovou tlačiarňou a pár ďalšími vecami môžete vyrobiť množstvo zábavných darčekov a vecí, vrátane peňaženky na drobné, listových papierov, obálok, bláznivých kartičiek, a dokonca aj portrétov domácich miláčikov.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM