EN

Magická výchova

Thomas W. Phelan


Účinné taktiky, aby deti spolupracovali, a rýchle tipy s okamžitým efektom
Jedna z najpredávanejších kníh o výchove na svete! Jednoduchou a dôslednou metódou zvládnete nevhodné správanie detí, povzbudíte ich dobré správanie a posilníte svoje vzájomné vzťahy. Samotné kúzlo 1-2-3 je taktika založená na odpočítavaní, ktoré dieťa výrazne motivuje k zmene správania, a je veľmi vhodná pre vekovú kategóriu od 2 do 12 rokov.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 200
EAN 9788026403234
Dátum vydania 24.3.2014
Vek od 18
Formát 167x225 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 0,36
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Jednoduchou dôslednou metódou Kúzlo 1-2-3, popísanou v tejto knihe, zvládnete nevhodné správanie detí, povzbudíte ich dobré správanie a posilníte svoje vzájomné vzťahy. Taktika založená na odpočítavaní a používaní „time-outu“ dieťa výrazne motivuje ku zmene správania a je veľmi vhodná pre vekovú kategóriu od 2 do 12 rokov.

Okrem toho zistíte, že netreba zbytočné slová – vo vašej rodine prestane vládnuť krik, hádky a dohadovanie sa.

Autor, skúsený detský psychológ, rozdeľuje rodičovské „povolanie“ do troch jednoduchých úloh:

1. Ako zvládnuť nevhodné správanie: jednoduché techniky, ako primäť deti, aby sa PRESTALI správať nežiadúcim spôsobom (fňukanie, hádanie, záchvaty hnevu, súrodenecká rivalita atď.).

2. Povzbudzovanie dobrého správania: účinné triky, ako primäť deti, aby ZAČALI robiť to, čo od nich chcete (upratovať si po sebe, nevečerať sa, uložiť sa do postele – a zostať tam!).

3. Posilňovanie vašich vzťahov s deťmi: efektívne postupy, ako posilniť vaše vzájomné puto.

„Podľa mojich skúseností je kniha rovnako dobrá ako na upokojenie rodičov, tak pre vedenie detí.“

Vyrovnaný otec

„To, čo túto knihu odlišuje od všetkých ostatných knižiek o výchove je, že ide o veľmi jednoduchý proces a že vám dá príklady KAŽDÉHO možného scenára, s ktorým sa môžete stretnúť (v aute, v obchode, čo keď dieťa povie nie, čo keď odvráva atď.) Nájdete tu proste všetky odpovede na vaše otázky. Pochopila som to, keď sa naši chalani vo veku 7 a 9 rokov začali biť v aute a jediné, čo som musela urobiť, bolo povedať: „To je 1 pre vás oboch.“ V tej chvíli sa obaja upokojili. Neverili sme s manželom vlastným očiam – stále sme sa otáčali dozadu či sa tam potichu nebijú, pretože sme tomu nemohli uveriť. Ale oni boli naozaj dobrí, bitka skutočne skončila. Túto knižku proste MUSÍTE mať!“ Šťastní rodičia.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM