EN

Čarodejnica z Turlinghamu 3 (Čary a tajomstvá)

Ellie Boswellová


Ďalšia časť obľúbenej série pre dievčatá
Zdá sa, že Sophie a Katy už celkom zabudli na to, že medzi lovcami a čarodejníkmi odjakživa panuje nenávisť, a stanú sa z nich najlepšie priateľky. Ako však skryť svoje čarodejné schopnosti pred ostatnými? To je priam nadľudská úloha! Ich tajnosti im komplikujú vzťahy s kamarátkami, láskami, ba dokonca vlastnou rodinou – a to nedokážu napraviť nijaké kúzla. Všetko je až príliš zamotané. Kým Sophin otec sa snaží získať späť dôveru svojej rodiny, ozajstné nebezpečenstvo číha tam, kde by ho nikto nečakal.

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Originálny názov Secrets Sorcery
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 240
EAN 9788074476136
Dátum vydania 28.7.2014
Vek od 10
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,24
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Zdá sa, že Sophie a Katy už celkom zabudli na to, že medzi lovcami a čarodejníkmi odjakživa panuje nenávisť, a stanú sa z nich najlepšie priateľky. Ako však skryť svoje čarodejné schopnosti pred ostatnými? To je priam nadľudská úloha! Ich tajnosti im komplikujú vzťahy s kamarátkami, láskami, ba dokonca vlastnou rodinou – a to nedokážu napraviť nijaké kúzla.

Všetko je až príliš zamotané. Kým Sophin otec sa snaží získať späť dôveru svojej rodiny, ozajstné nebezpečenstvo číha tam, kde by ho nikto nečakal. A je tiež možné, že školský výlet spraví ich tajomstvám raz a navždy koniec... Podarí sa im vrátiť späť do Turlinghamu bez toho, aby sa prezradili?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Čarodejnica z Turlinghamu"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM