EN

Angry Birds - Fakt hustá zábava


Známi hrdinovia prinášajú nespútanú zábavu, ktorá rozvíja pamäť, zručnosti a fantáziu
Kryte sa! Reptáci sú veľmi, veľmi nahnevaní. Niet divu, keď za chvostom majú armádu prasacích prisluhovačov chamtivého cisára Ovara I., ktorí sú posadnutí ich vajcami. Síce útočia iba poriadnou porciou zábavy, ale napriek tomu venujte pozornosť nasledujúcemu varovaniu: MÔŽETE OD SMIECHU PRÍSŤ O PERIE! Tato kniha pútavých aktivít prináša vtipné profily Reptákov, zábavné úlohy a hádanky, krížovky, bludisko, maľovanky, komiksové príbehy, vtipy, návody a skvelé tipy na hry doma aj vonku.

Informácie

Ilustrátor Kolektiv
Jazyk slovenčina
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 80
EAN 9788026404835
Dátum vydania 25.8.2014
Vek od 5
Formát 210x297 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Edícia Angry Birds
Hmotnosť 0,35
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Kryte sa! Reptáci sú veľmi, veľmi nahnevaní. Nie je div, keď za chvostom majú armádu prasoprisluhovačov chamtivého cisára Ovara I., ktorí sú posadnutí ich vajcami.

Síce útočia iba poriadnou porciou zábavy, ale napriek tomu venujte pozornosť nasledujúcemu varovaniu: MÔŽETE OD SMIECHU PRÍSŤ O PERIE!

Najskôr vás zahrejú vtipné profily Reptákov, sprevádzané mnohými zábavnými úlohami a hádankami, potom krížovky, bludisko, maľovanky a iné. Určite sa zabavíte pri komiksových príbehoch a vtipoch, a keď budete poriadne rozdivočení, môžete sa pustiť do výroby praku na cukrovinky Marshmallows, upiecť praskvelú dobrotu alebo sa inšpirovať vynikajúcimi tipmi na hry doma aj vonku.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM