EN

Netterov anatomický atlas človeka

Frank H. Netter


Svetový bestseller – pre svoju dokonalú názornosť a zrozumiteľnosť ideálny na štúdium anatómie.
Známy, vo svete najžiadanejší a rokmi preverený ilustrovaný anatomický atlas, ktorý je obľúbený ako u študentov medicíny, tak aj u ich vyučujúcich. Učebnica obsahuje vyše 540 farebných anatomických prehľadov a je doplnená aj o rádiogramy využiteľné v klinickej praxi. Vynikajúce a názorné ilustrácie takmer posúvajú túto knihu od učebnice anatómie k umeleckému dielu.

Informácie

Jazyk slovenčina
Originálny názov Atlas of Human Anatomy
Pôvodný jazyk angličtina
Počet strán 640
EAN 9788026404842
Dátum vydania 1.9.2014
Vek od 15
Formát 222x286 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Hmotnosť 3
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Tento anatomický atlas človeka je vo svete uznávaný a považovaný za vrchol anatomickej vedeckej ilustrácie. Stal sa najpredávanejším anatomickým atlasom, ktorý je preložený už do 16 jazykov. Toto vydanie je prekladom 4. anglického vydania.

Genialita obrázkov dr. Nettera spočíva v tom, že anatómiu zobrazuje jasne, realisticky, vedeckým spôsobom, a pritom zachováva vyváženosť medzi komplikovanosťou a prehnanou zjednodušenosťou.

Toto vydanie obsahuje vyše 540 farebných a veľmi názorných ilustrácií, najnovšie informácie, rádiogramy, snímky počítačovej tomografie (CT), CT angiogramy a snímky magnetickej rezonancie. Anatomická terminológia bola v tomto vydaní doplnená tiež o najnovšie poznatky.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Frank H. Netter

Frank H. Netter

Narodil se v New Yorku, vystudoval umění na Art Students League a National Academy of Design, poté medicínu na Univerzitě v New Yorku, kde získal v roce 1931 titul doktor medicíny. Již během studií přitáhly jeho skici pozornost vyučujících i jiných mediků. Práce dr. Nettera se řadí mezi nejkvalitnější ilustrace používané pro výuku lékařské terminologie a anatomie, jsou ceněny pro estetickou kvalitu a vysokou intelektuální hodnotu. Český čtenář se s jeho anatomickými kresbami může setkat v Netterově anatomickém atlase člověka a Netterově vybarvovacím anatomickém atlase.
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM