EN

2000 najpoužívanejších nemeckých slov

Jana Navrátilová


Základná slovná zásoba, ktorú potrebujete pre efektívnu komunikáciu!
Príručka je určená pre precvičenie 2000 najfrekventovanejších nemeckých slov. V knihe sú zoradené abecedne a za každým z nich je uvedený slovenský preklad. Ďalej nasleduje celá veta a znova preklad. Uvedomíte si tak väzby a kontext, ako býva dané slovo najčastejšie používané. Na CD nájdete päť posluchových lekcií vo formáte MP3. Sú určené k precvičovaniu výslovnosti a pomôžu vám tiež zafixovať si slovo v pamäti.

Informácie

Žáner slovná zásoba
Jazyk slovenčina
Počet strán 112
EAN 9788026606031
Dátum vydania 16.2.2015
Vek od 15
Formát 148x210 mm
Vydavateľstvo EDIKA
Hmotnosť 0,21
Typ kniha + CD audio, MP3
Väzba brožovaná lepená

Príručka je určená pre tých, ktorí sa učia po nemecky. Či už ide o začiatočníkov alebo stredne pokročilých. Umožní vám zopakovať si najfrekventovanejších 2000 slov. Ak ich ovládate, môžete po nemecky už veľmi efektívne komunikovať.

Nemecké slovíčka sú v knihe zoradené abecedne. Za každých z nich je uvedený slovenský preklad a veta. Uvedomíte si tak väzbu v kontexte, ako býva daný výraz najčastejšie používaný.

Na CD nájdete päť posluchových lekcií vo formáte MP3. Sú určené na precvičovanie výslovnosti a pomôžu vám tiež zafixovať si slovo v hovorenej podobe tak, aby ste mu dokázali okamžite porozumieť. Pre pokročilejších je potom určený špeciálny bonus - cvičenie iba v nemčine.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM