EN

Nevítaní

Sophie Jordanová


Genetická informácia nikdy neklame. Pokiaľ sa v nej píše, že si vrah, raz sa ním určite staneš.
Je rok 2021 a v Spojených štátoch amerických sa niekoľkonásobne zvýšil počet vrážd. Môže za to HTS syndróm – DNA obsahujúce vraždiaci gén. Davy je takmer dokonalá študentka, je krásna a je veľmi talentovanou hudobníčkou. Ale jedného dňa sa celý jej perfektný život zosype. Dozvie sa, že je HTS pozitívna. Vlastní rodičia sa jej začínajú báť, hoci nikdy nikomu neublížila, vyhodia ju zo školy a stratí všetko, čo mala. Čo bude ďalej? Stane sa z nej vraždiace monštrum?

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Rada Nevítaní
Počet strán 312
EAN 9788074478666
Dátum vydania 27.4.2015
Vek od 12
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo COOBOO
Hmotnosť 0,44
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Je rok 2021 a v Spojených štátoch amerických sa niekoľkonásobne zvýšil počet vrážd. Čím ďalej tým viac ľudí má totiž tzv. HTS syndróm – ich DNA obsahuje vraždiaci gén.

Davy je takmer dokonalá študentka prestížnej školy, je krásna, chodí s úžasným chlapcom a je veľmi talentovanou hudobníčkou. Ale jedného dňa sa celý jej perfektný život zosype ako domček z kariet. Do jej domu dorazia zástupcovia vlády a povedia jej, že je nositeľkou, teda že je HTS pozitívna. Vlastní rodičia sa jej začínajú báť, hoci nikdy nikomu neublížila, vyhodia ju zo školy a stratí všetko, čo mala, o čo sa snažila, svoju budúcnosť.

Nositeľov pribúda a svet, ako ho poznáme, sa mení. Nikto už sa necíti v bezpečí. Ľudia s HTS sa začínajú zatvárať do internačných táborov. Davy má ale nakoniec šťastie, ocitne sa v špeciálnom výcvikovom tábore. Pokiaľ sa to dá považovať za šťastie – čo z nej bude, keď výcvik prežije? Vraždiace monštrum? A dokáže sa ubrániť vlastným génom alebo sa stane vrahyňou?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Nevítaní"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!