EN

Upírske denníky 17 – Vykúpenie

L.J. Smith


KRUH SA UZATVÁRA! Elena umiera. Dostane však šancu začať úplne odznova. Bude schopná obetovať vlastné šťastie a vzdať sa oboch bratov raz a navždy?
Elena Gilbertová umiera. Strážkyne jej však ponúknu výnimočnú šancu začať úplne odznova. Od chvíle, kedy sa Elena prvý raz stretla s bratmi Salvatoreovcami, spôsobil ich milostný trojuholník nekonečný rad úmrtí. Ak sa Elena dokáže vrátiť do okamihu, keď sa prvýkrát stretla s Damonom a Stefanom, a zabrániť tomu, aby zabíjali ľudí, bude žiť. Bude Elena schopná obetovať vlastné šťastie vyššiemu dobru a vzdať sa oboch bratov navždy?

Informácie

Žáner fantasy
Číslo dielu 17
Jazyk slovenčina
Počet strán 288
EAN 9788056400357
Dátum vydania 6.4.2015
Vek od 13
Formát 115x183 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,22
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Elena Gilbertová umiera. Strážkyne jej však ponúknu výnimočnú šancu začať úplne odznova. Od chvíle, kedy sa Elena prvý raz stretla s bratmi Salvatoreovcami, spôsobil ich milostný trojuholník nekonečný rad úmrtí. Ak sa Elena dokáže vrátiť do okamihu, keď sa prvýkrát stretla s Damonom a Stefanom, a zabrániť tomu, aby zabíjali ľudí, bude žiť. Bude Elena schopná obetovať vlastné šťastie vyššiemu dobru a vzdať sa oboch bratov navždy? Alebo je ich smutný osud už dávno dopredu určený?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Upírske denníky"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM