EN

Našťastie nemáme mlieko

Neil Gaiman


Čo všetko sa môže prihodiť, keď vaša mamka odíde na služobnú cestu... Nevšedný a úsmevný príbeh z pera obľúbeného spisovateľa Neila Gaimana.
Viete, čo všetko sa môže prihodiť, keď vaša mamka odíde na služobnú cestu a v rukách to má otec? Malým hrdinom knižky mama pred odchodom zanechá naozaj dlhý zoznam povinností. Na ňom je aj poznámka, aby nezabudli kúpiť mlieko. A tak sa poň otec vyberie pred raňajkami, no trvá mu to až podozrivo dlho. No aj obyčajný nákup sa môže zmeniť na veľké dobrodružstvo, počas ktorého stretnete napríklad dinosaury, zelených mimozemšťanov, pirátov či iné podivuhodné bytosti.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 88
EAN 9788000039459
Dátum vydania 20.7.2015
Vek od 7
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,26
Typ Kniha
Viete, čo všetko sa môže prihodiť, keď vaša mamka odíde na služobnú cestu a v rukách to má otec? Nevšedný a úsmevný príbeh z pera obľúbeného spisovateľa Neila Gaimana. Malým hrdinom knižky mama pred odchodom zanechá naozaj dlhý zoznam povinností. Na ňom je aj poznámka, aby nezabudli kúpiť mlieko. A tak sa poň otec vyberie pred raňajkami, no trvá mu to až podozrivo dlho. No aj obyčajný nákup sa môže zmeniť na veľké dobrodružstvo, počas ktorého stretnete napríklad dinosaury, zelených mimozemšťanov, pirátov či iné podivuhodné bytosti.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

www.citaj.to - Čítať zas a znova

Mama je na konferencii, deti sú doma hladné a v chladničke nie je ani mlieko. To nič. Otec ho totižto bez problémov odíde kúpiť do obchodu za rohom, aby si deti mali čím zaliať cereálie. Alebo skôr, aby si mal čo naliať do čierneho čaju? Brat so sestrou doma čakajú, no otec stále nechodí. Keď sa napokon vráti, neprizná si, že sa zarozprával so známym. Namiesto toho si vymyslí najbláznivejší ...

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!