EN

Chalanom vstup zakázaný - Baby na zabitie

Thomas Brezina


Lissi a Tinka sú spolužiačky. Chodia do jednej triedy, dokonca spolu sedia v jednej lavici - a pritom jedna druhú nemôžu ani vystáť. A to sa z nich majú každú chvíľu stať sestry!
Lissin otecko a Tinkina mamička sa totiž do seba zamilovali a chcú sa zobrať. Zdá sa však, že Lissi a Tinka sú pevne rozhodnuté urobiť sebe, rodičom a súrodencom zo života peklo. Všetko ale zmení jeden nenápadný školský projekt, pri ktorom majú žiaci v rámci hodiny dejepisu navštíviť starších spoluobčanov. Je pani vážne to, čo o sebe tvrdí - teda čarodejnica?

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Ľubica Janeva
Počet strán 0
EAN 9788089210060
Dátum vydania 8.6.2005
Vek od 9
Formát 122x181 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,19
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Lissi a Tinka sú spolužiačky. Chodia do jednej triedy, dokonca spolu sedia v jednej lavici - a pritom jedna druhú nemôžu ani vystáť. A to sa z nich majú každú chvíľu stať sestry! Lissin otecko a Tinkina mamička sa totiž do seba zamilovali a chcú sa zobrať. Zdá sa však, že Lissi a Tinka sú pevne rozhodnuté urobiť sebe, rodičom a súrodencom zo života peklo. Všetko ale zmení jeden nenápadný školský projekt, pri ktorom majú žiaci v rámci hodiny dejepisu navštíviť starších spoluobčanov. Je pani Schiketanzová vážne to, čo o sebe tvrdí - teda čarodejnica?

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!