EN

Chalanom vstup zakázaný - Baby na zabitie

Thomas Brezina


Lissi a Tinka sú spolužiačky. Chodia do jednej triedy, dokonca spolu sedia v jednej lavici - a pritom jedna druhú nemôžu ani vystáť. A to sa z nich majú každú chvíľu stať sestry!
Lissin otecko a Tinkina mamička sa totiž do seba zamilovali a chcú sa zobrať. Zdá sa však, že Lissi a Tinka sú pevne rozhodnuté urobiť sebe, rodičom a súrodencom zo života peklo. Všetko ale zmení jeden nenápadný školský projekt, pri ktorom majú žiaci v rámci hodiny dejepisu navštíviť starších spoluobčanov. Je pani vážne to, čo o sebe tvrdí - teda čarodejnica?

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 0
EAN 9788089210060
Dátum vydania 8.6.2005
Vek od 9
Formát 122x181 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,19
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Lissi a Tinka sú spolužiačky. Chodia do jednej triedy, dokonca spolu sedia v jednej lavici - a pritom jedna druhú nemôžu ani vystáť. A to sa z nich majú každú chvíľu stať sestry! Lissin otecko a Tinkina mamička sa totiž do seba zamilovali a chcú sa zobrať. Zdá sa však, že Lissi a Tinka sú pevne rozhodnuté urobiť sebe, rodičom a súrodencom zo života peklo. Všetko ale zmení jeden nenápadný školský projekt, pri ktorom majú žiaci v rámci hodiny dejepisu navštíviť starších spoluobčanov. Je pani Schiketanzová vážne to, čo o sebe tvrdí - teda čarodejnica?

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM