EN

Barry Trotter a márna sláva

Michael Gerber


Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Oľga Hlaváčová
Počet strán 0
EAN 9788080890261
Dátum vydania -
Vek od 0
Formát 117x165 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,33
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Odhalíte, aký darebák bol Barry, keď prišiel prvý raz na Rupfort

Z predchádzajúcich dvoch dielov o Barrym Trotterovi sa na celom svete predalo 600 000 výtlačkov ľuďom, ktorí sú od prírody zvedaví. Takže keď Michael povedal, že by rád napísal knihu o knihe (čo je technický termín pre "umelecky neospravedlniteľný, ale finančne odôvodnený dodatok, prilepený na poslednú chvíľu k nejakej neočakávane úspešnej sérii kníh"), môžete si byť istí, že sme urobili všetko pre to, aby sme sa kladne postavili ku skandovaniu "To je výborný nápad" a súhlasili s tým.

A keďže toto je "kniha o knihe" (vysvetlenie pozri vyššie), naozaj nemusíte čítať knihy Barry Trotter a bezočivá paródia či Barry Trotter a zbytočné pokračovanie (hoci radi by sme na tomto mieste využili príležitosť a pripomenuli vám, aké sú to vynikajúce dielka), ale rovno si môžete kúpiť túto.

Bla-bla-bla vyplývajúce zo zákona

Ehm. (Musím si odkašľať, keď sa na to pozerám.) Túto knihu nepodporujú vydavatelia kníh o Harrym Potterovi ani J. K. Rowlingová, ktorá ju vonkoncom neautorizovala. Harry Potter je registrovaná značka Bratov Warnerovcov.

Ďakujem. A teraz si kúpte moju knihu.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!