EN

Srdcu nerozkážeš - Keď príde láska

Veronika Kabátová


Príbehy prvých lások pokračujú.
Katka má 17 a je už tretiačka na gymnáziu. Jej študentský život je plný netradičných zážitkov. Veľa času trávi s priateľmi, ale veľmi jej chýba láska. V jej živote sa znenazdajky objaví nový chalan Juraj. Že by to bol práve on, na koho už tak dlho čaká? Všetko sa začína vyjasňovať na školskom výlete do Írska. Táto cesta je plná dobrodružstiev. Katka sa zoznamuje nielen s novým mestom a pokúša sa preklenúť jazykovú bariéru. Nečakané problémy však len posilnia puto medzi ňou a Jurajom a láska je na svete.

Informácie

Jazyk slovenčina
Prekladateľ Zora Sadloňová
Počet strán 0
EAN 9788080890681
Dátum vydania 12.3.2007
Vek od 0
Formát 130x197 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,13
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Príbehy prvých lások pokračujú. Katka má sedemnásť a je už tretiačka na gymnáziu. Jej študentský život je plný netradičných zážitkov zo školy aj z autoškoly, ktorú začala navštevovať. Veľa času trávi s priateľmi, ale veľmi jej chýba láska. V jej živote sa znenazdajky objaví nový chalan – Juraj. Že by to bol práve on, na koho už tak dlho čaká? Všetko sa začína vyjasňovať na školskom výlete do Írska. Táto cesta je plná dobrodružstiev. Katka sa zoznamuje nielen s novým mestom a pokúša sa preklenúť jazykovú bariéru, ale zistí, aké to je, keď sa človek ocitne uprostred Anglicka bez dopravného prostriedku, ktorý cestou zhorí aj so všetkou batožinou. Nečakané problémy však len posilnia puto medzi ňou a Jurajom a láska je na svete.

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!