EN

Tajomný gobelín 2 – Na pokraji skazy

Henry HNeff


V druhej časti série Tajomný gobelín vytvára autor obraz spoločnosti na pokraji skazy, ktorý je úchvatnou kulisou pre príbeh dospievajúceho chlapca zápasiaceho so svojím osudom.
Temné sily sa spájajú, aby sa zmocnili Knihy pôvodu, ktorá obsahuje kľúč k stvoreniu a rozlúšteniu počiatku života. S pomocou neohrozeného agenta Coopera sa Max McDaniels a David Menlo púšťajú do pátrania po knihe, aby ju uchránili pred démonom Astarothom, ktorý by jej tajomstvo zneužil, čo môže mať pre ľudstvo osudné následky. Astaroth je po storočiach väznenia zase na slobode a vo svete za bránami Rowanskej akadémie ožívajú nepriatelia...

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 0
EAN 9788080893170
Dátum vydania 1.8.2009
Vek od 11
Formát 145x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,73
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Záhada prastarého gobelínu pokračuje! Temné sily sa spájajú, aby sa zmocnili Knihy pôvodu, ktorá obsahuje kľúč k stvoreniu a rozlúšteniu počiatku života. S pomocou neohrozeného agenta Coopera sa Max McDaniels a David Menlo púšťajú do pátrania po knihe, aby ju uchránili pred démonom Astarothom, ktorý by jej tajomstvo zneužil, čo môže mať pre ľudstvo osudné následky.

Ide o strhujúci príbeh s nezabudnuteľnými postavami a neprekonateľnými pocitmi údivu a napätia na každej strane.

Podľa Amazon.com má tento príbeh epickú atmosféru Pána prsteňov, mladistvosť Harryho Pottera, sofistikovanosť a modernosť Mission Impossible.

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM