EN

Denník mimoňky 1

Rachel Renée Russellová


Prvý diel úspešných ilustrovaných Nikkiných denníkov otvorene a vtipne mapuje radosti i strasti tínedžerského života. New York Times bestseller!
Tínedžerka Nikki Maxwellová prichádza na súkromnú školu len vďaka otcovi, ktorý ju má vo svojom deratizačnom rajóne. Márne sa snaží skamarátiť so spolužiačkami a túži byť ako ony vtipná a v kolektíve obľúbená. Keď praskne, že jej otec je deratizér, spolužiačky ju šikanujú ešte viac. Brandon, najobľúbenejší chalan v škole, však odhalí jej maliarsky talent a superakcia s tetovačkami a prvé miesto v súťaži odrazu všetko zmenia. A Brandon si ju všíma stále viac...
Získané ocenenia:
New York Times bestseller, 2016,

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Počet strán 280
EAN 9788000039787
Dátum vydania 31.8.2015
Vek od 8
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,465
Typ Kniha

Prvý diel úspešných ilustrovaných Nikkiných denníkov otvorene a vtipne mapuje radosti i strasti tínedžerského života. New York Times bestseller!

Tínedžerka Nikki Maxwellová prichádza na súkromnú školu len vďaka otcovi, ktorý ju má vo svojom deratizačnom rajóne. Márne sa snaží skamarátiť so spolužiačkami a túži byť ako ony vtipná a v kolektíve obľúbená. Keď praskne, že jej otec je deratizér, spolužiačky ju šikanujú ešte viac. Nikki pochopila, že priazeň dievčat si nikdy nezíska, veď ani nemá kúlový iPhone. Brandon, najobľúbenejší chalan v škole, však odhalí jej maliarsky talent a superakcia s tetovačkami a prvé miesto v súťaži odrazu všetko zmenia. A Brandon si ju všíma stále viac...

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Denník mimoňky"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!