EN

Expedujeme bez obmedzenia  Bezpečné doručenie

Ovečka Shaun: Obluda z močiara

kolektiv


Príbeh o smelej ovečke známej z populárneho seriálu
Za jednej tmavej noci sa farmou v Machovom údolí potichu zakráda vyhladované stvorenie. Je to vari Shaun s jedným zo svojich žartíkov? Keď sa však náhle zjaví mesiac, Bitzer – farmárov ovčiarsky pes, ktorý stráži sliepky a stádo ovečiek, zbadá neďaleko stodoly mohutný tieň, ktorý určite patrí desivej oblude! Hrozí kamarátom nebezpečenstvo alebo vďaka svojmu plánu predsa len zostanú v bezpečí?

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Počet strán 96
EAN 9788000039800
Dátum vydania 31.8.2015
Vek od 5
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,16
Typ kniha
Väzba mäkké dosky z kartónu

Príbeh o smelej ovečke známej z populárneho seriálu

UUUÁÁÁÁÁ! Čo je to za hrozitánsky zvuk, z ktorého aj vlasy stoja dupkom? Podarí sa zvieracím kamarátom nájsť záhadnú obludu, skôr než ona objaví ich?

Za jednej tmavej hmlistej noci sa farmou v Machovom údolí potichu zakráda vyhladované stvorenie. V skutočnosti je to len Bitzer – farmárov ovčiarsky pes – so svojím škvŕkajúcim bruškom, ktorý stráži sliepky a stádo ovečiek. Ale počkať! Čo má znamenať ten podivný zvuk, z ktorého sa mu zježila srsť? Je to vari Shaun s jedným zo svojich žartíkov? Alebo to farmár cvičí na trombóne? Keď sa však náhle zjaví mesiac, Bitzer zbadá neďaleko stodoly mohutný tieň, ktorý určite patrí desivej oblude! Hrozí kamarátom nebezpečenstvo alebo vďaka svojmu plánu predsa len zostanú v bezpečí?

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Ovečka Shaun"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!