EN

Zajatci Minecraftu

Petr Heteša

5,0
( 1 )

Napínavý a dychberúci príbeh na motívy svetoznámej počítačovej hry.
Všetko funguje a je v úplnej pohode. Creepera zničí päť šípov alebo kamenný meč, na skeletona sú najlepšie šípy. Avšak len do tej chvíle, než pri rozohranej hre udrie do domu blesk, skratuje elektrické vedenie a presmeruje wi-fi signál na samotné peklo. David s Lukášom sú vrhnutí do Minecraftu, o ktorom si mysleli, že ho dobre poznajú. Stretnutie s prvým creeperom ich však presvedčí, že všetko je inak...

Informácie

Jazyk slovenčina
Pôvodný jazyk čeština
Počet strán 272
EAN 9788026408413
Dátum vydania 14.9.2015
Vek od 9
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo CPRESS
Edícia Minecraft
Hmotnosť 0,38
Typ kniha
Väzba brožovaná lepená

Chlapci a dievčatá dobrovoľne otvárajú knihu, namiesto aby strávili ďalšie popoludnie pri počítači. Myslíte si, že je to sci-fi ? Nie. To sú ZAJATCI MINECRAFTU!

Napínavý a dychberúci príbeh na motívy svetoznámej počítačovej hry pohltí každého milovníka akcie, nebezpečenstva, humoru a prekvapivých zvratov vo veku od 10 do 15 rokov.

Všetko funguje a je v úplnej pohode. Creepera zničí päť šípov alebo kamenný meč, na skeletona sú najlepšie šípy. Avšak len do tej chvíle, než pri rozohranej hre udrie do domu blesk, skratuje elektrické vedenie a presmeruje wi-fi signál na samotné peklo. David s Lukášom sú vrhnutí do Minecraftu, o ktorom si mysleli, že ho dobre poznajú. Stretnutie s prvým creeperom ich však presvedčí, že všetko je inak. Hra napadnutá vírusom prestáva rešpektovať pôvodné pravidlá, mobovia odhadzujú svoje krotké masky a stávajú sa z nich krvilačné beštie. Navyše sa v hre ocitla aj spolužiačka Zuzka, ktorá ju nikdy nehrala a vôbec netuší, o čo ide. Lukáš s Davidom už vedia, že ide o život. Našťastie im fungujú mobily a Romanov záchranný tím v obývačke pri laptope robí všetko pre to, aby ich z toho dostal. Lenže zmutovaní endermani majú svoj diabolský plán a čas sa neúprosne kráti...

Toto je fakt len pre drsných.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
Autor knihy
Petr Heteša

Petr Heteša

Petr Heteša je autor více než dvaceti knih pro dospělé a mládež. Tento nadaný architekt a designér je jedním ze zakladatelů českého kyberpunku a vybudoval si silnou pozici především na poli českého sci-fi thrilleru. Jeho příběhy se odehrávají v nepříliš vzdálené budoucnosti a mixují akční noir detektivky psané chandlerovským stylem se světem zahlceným vyspělými technologiemi. Autorova první kniha pro děti Zajatci Minecraftu se stala nejprodávanější knihou roku. Za své povídky získal v letech 2001 a 2002 cenu Karla Čapka. V roce 2016 obdržel cenu České akademie SFFH (Science fiction, fantasy a horor) v kategorii nejlepší původní povídka (Psí oči).
Zobraziť profil autora
NAPÍŠTE NÁM