EN

Slovenské povesti z hradov a zámkov

Viola Jakubičková

1,0
( 3 )

Vyberte sa na výlet po Slovensku a navštívte 24 hradov a zámkov! Každý z nich je opradený tajomnou povesťou.
Vyberte sa na výlet po Slovensku a od západu na východ navštívte 24 hradov a zámkov. Každý z nich dýcha svojou dávnou históriou a je opradený tajomnou povesťou. Čachtická pani, Juraj Jánošík, Omar a Fatima a mnohí ďalší vám vyrozprávajú svoj príbeh. Odporúčame aj pre najmladších čitateľov ako prvé čítanie.

Informácie

Jazyk slovenčina
Počet strán 56
EAN 9788056400586
Dátum vydania 14.9.2015
Vek od 6
Formát 216x276 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,49
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Vyberte sa na výlet po Slovensku a od západu na východ navštívte 24 hradov a zámkov. Každý z nich dýcha svojou dávnou históriou a je opradený tajomnou povesťou. Čachtická pani, Juraj Jánošík, Omar a Fatima a mnohí ďalší vám vyrozprávajú svoj príbeh.

Odporúčame aj pre najmladších čitateľov ako prvé čítanie.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

vinlit.sk - Slovenské povesti z hradov a zámkov

Viola Jakubičková sa už predstavila detským čitateľom svojou knižkou rozprávok od Pavla Dobšinského (Najkrajšie rozprávky Pavla Dobšinského, Fragment 2013). Vo svojej ďalšej knižke Slovenské povesti z hradov a zámkov prerozprávala najmladším čitateľom výber povestí zo slovenských hradov a zámkov. Kniha je ilustrovaná farebnými obrázkami Drahomíra Trsťana. V úvode knihy sa nachádza farebná mapa ...

Denník N - Čerti, víly, zakázané lásky...

Kniha Slovenské povesti z hradov a zámkov má 24 samostatných kapitol, na každej dvojstránke je jedna povesť a k nej dva obrázky – ilustrácia hradu / zámku a ilustrácia k samotnému deju, čiže aj keby si deti nečítali samy, ale počúvali vás, nestane sa, že natrafíte na prázdny priestor, v ktorom by nemali čo skúmať očami. Texty sú prispôsobené vekovej kategórii 6 – 12, kruté pasáže sú decentne obíde...
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!