EN

Zaklínač I Posledné želanie

Andrzej Sapkowski

4,7
( 3 )

Prvá poviedková kniha jedného z najlepších autorov fantasy na svete!
Andrzej Sapkowski vdychuje život Geraltovi z Rivie, postave nájomného zaklínača, majstra meča s magickými schopnosťami, osobnosti z pradávneho sveta plného mýtických bytostí, čarodejov, gnómov, elfov, ale aj ľudských intríg, zloby a nenávisti. Vďaka rozprávačskému majstrovstvu autora sugestívne príbehy s čarom fantázie a dobrodružstva upútajú čitateľov bez obmedzenia veku.

Informácie

Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Rada Zaklínač
Počet strán 296
EAN 9788025904411
Dátum vydania 5.10.2015
Vek od 15
Formát 145x205 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,52
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom

Prvá poviedková kniha jedného z najlepších autorov fantasy na svete!

Andrzej Sapkowski vdychuje život Geraltovi z Rivie, postave nájomného zaklínača, majstra meča s magickými schopnosťami, osobnosti z pradávneho sveta plného mýtických bytostí, čarodejov, gnómov, elfov, ale aj ľudských intríg, zloby a nenávisti. Geralt žije na okraji spoločnosti, so zápalom bojuje proti desivým netvorom, ktoré ohrozujú ľudí, nie je však chladnokrvný zabijak. Jeho nadprirodzené schopnosti a nemilosrdné skutky vykonávané v mene spravodlivosti však vyvolávajú v ľuďoch strach a odpor napriek tomu, že ich chráni.

Vďaka rozprávačskému majstrovstvu autora sugestívne príbehy s čarom fantázie a dobrodružstva upútajú čitateľov bez obmedzenia veku.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Zaklínač"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

blog - LEBO SILNÝ HRDINA JE NAJVÁÁC!

Po neskutočných dobách odriekania a pokukovania po tejto knihe som sa k nej naozaj dostala. Naozaj som mala možnoť držať v rukách a čítať (pre mňa) najlepšiu fantasy (ten pocit vo mne umocňuje aj fakt, že autorom je poľský spisovateľ, takže pre nás Slovákov, doslova za humnami.) Ako teda môžem zhonotiť tento prvý, poviedkový počin Andrzeja Sapkowského? Na internete som raz videla veľmi výstižnú v...
NAPÍŠTE NÁM