EN

Ovečka Shaun: Farma má talent

Martin Howard


Kto zažiari v talentovej súťaži? Budú to ovce alebo sliepky? Na farme sa chystá veľká prehliadka talentov a sliepky si brúsia zobáky, že to ovečkám parádne ukážu. Pokračovanie veselých príbehov Shauna a jeho ovčích kamarátov.
Kto zažiari v talentovej súťaži? Budú to ovce alebo sliepky? Na farme sa chystá veľká prehliadka talentov a sliepky si brúsia zobáky, že to ovečkám parádne ukážu. Aby toho nebolo málo, ovcu Shirley pochytí akútny záchvat trémy. Dokáže Shaun prehovoriť kamarátku s roztrasenými kopýtkami, aby svojím skvostným spevom okúzlila porotcov? Pokračovanie veselých príbehov Shauna a jeho ovčích kamarátov.

Informácie

Číslo dielu 2
Jazyk slovenčina
Prekladateľ Katarína Slivková
Počet strán 96
EAN 9788000040899
Dátum vydania 2.11.2015
Vek od 5
Formát 120x180 mm
Vydavateľstvo ALBATROS
Hmotnosť 0,14
Typ kniha
Väzba mäkké dosky z kartónu

Kto zažiari v talentovej súťaži? Budú to ovce alebo sliepky? Na farme sa chystá veľká prehliadka talentov a sliepky si brúsia zobáky, že to ovečkám parádne ukážu. Aby toho nebolo málo, ovcu Shirley pochytí akútny záchvat trémy. Dokáže Shaun prehovoriť kamarátku s roztrasenými kopýtkami, aby svojím skvostným spevom okúzlila porotcov?

Pokračovanie veselých príbehov Shauna a jeho ovčích kamarátov.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Ovečka Shaun"

Uživateľská recenzia

V súčasnej dobe nie sú vytvorená žiadna užívateľská hodnotenia.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM

Budete to vedieť ako prvý!

Zaujíma Vás, aký knižný hit práve vychádza, na aký tovar je výhodná zľava, aká beží súťaž o ceny? Prihláste sa k odberu našich e-mailových noviniek!