EN

Vážení zákazníci, z dôvodu inventúry našej spoločnosti je sklad ZATVORENÝ. Expedícia objednávok bude realizovaná po 12. 07. 2020.

Serafína – Tiene drakov

Rachel Hartman


Serafína - napoly človek, napoly drak - voľné pokračovanie príbehu z pera úspešnej autorky Rachel Hartman. Práve Serafína je jednou z mála, kto rozumie uvažovaniu drakov aj ľudí a kto by dokázal zabrániť vojne.
V kráľovstve Gored po dlhé desaťročia žili ľudia a draci v krehkom mieri. Rovnováha však bola narušená a vo vzduchu cítiť hrozbu vojny. Draci po štyridsiatich rokoch vychádzajú z ústrania. Serafína - napoly človek, napoly drak – je jednou z mála, kto rozumie uvažovaniu drakov aj ľudí a kto by dokázal zabrániť vojne. Vydáva sa preto na cestu do susedných krajín, aby našla ďalších polodrakov. Verí, že ich spoločné úsilie dokáže privolať mocnú mágiu,vďaka ktorej je možné útok nemilosrdných drakov odvrátiť.

Informácie

Žáner fantasy
Číslo dielu 1
Jazyk slovenčina
Počet strán 432
EAN 9788056401286
Dátum vydania 16.11.2015
Vek od 15
Formát 145x210 mm
Vydavateľstvo Fragment
Hmotnosť 0,63
Typ kniha
Väzba viazaná s papier. poťahom s lam. prebal

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Serafína - Rachel Hartman"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

www.citaj.to - Nájde priaznivcov aj na Slovensku

Kráľovstvo Goredd je ohrozené. Narušil sa krehký mier medzi ľuďmi a drakmi. Dokáže Serafína, napoly človek a napoly drak, zabrániť hroziacej vojne? Serafína je obyčajné mladé dievča. Jej úloha prichádza vo chvíli, keď sa draci rozhodnú zmocniť krajiny Goredd. Narušená harmónia spolužitia drakov a ľudí vedie k hrozivému konfliktu. Polodraci sa musia spojiť a využiť svoje schopnosti na záchranu k...
NAPÍŠTE NÁM