EN

My dvaja

Andy Jones


Nádherný, moderný, napínavý a vtipne vykreslený príbeh o sile lásky a nevyspytateľnosti osudu.
Príbeh My dvaja je natoľko úprimný, očarujúci, miestami vtipný a potom zas dojemný, že v jednej chvíli s jeho hrdinami plačete a hneď nato vás rozosmejú. Nádherný, moderný, napínavý a vtipne vykreslený príbeh o sile lásky a nevyspytateľnosti osudu.

Informácie

Číslo dielu 3
Jazyk slovenčina
Rada Romantika
Počet strán 320
EAN 9788025904596
Dátum vydania 23.11.2015
Vek od 14
Formát 130x200 mm
Vydavateľstvo PLUS
Hmotnosť 0,505
Typ kniha
Väzba viazaná s laminovaným poťahom a prebalom

William Fisher, mladý, dobrosrdečný a humorom sršiaci Londýnčan, sníva o veľkej kariére režiséra, no zatiaľ sa motá len v reklame. Jeho život sa zvrtne o stoosemdesiat stupňov, keď mu osud prihrá do cesty krásnu, inteligentnú, no zároveň záhadnú a takmer o dekádu staršiu vizážistku Ivy s jazvami na tvári. Po troch týždňoch vedia svoje: sú stvorení jeden pre druhého.

Príbeh My dvaja je natoľko úprimný, očarujúci, miestami vtipný a potom zas dojemný, že v jednej chvíli s jeho hrdinami plačete a hneď nato vás rozosmejú.

Nádherný, moderný, napínavý a vtipne vykreslený príbeh o sile lásky a nevyspytateľnosti osudu.

Súbory na stiahnutie

pdf Ukážka.pdf

Ďalšie tituly z rady "Romantika"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť

Recenzia médii

Denník N - Keď dvaja zažijú život

Otvorene hovorím, že My dvaja nie je kniha hĺbavá, experimentálna či v niečom prelomová. Je to pekný príbeh z ulíc Londýna, opísaný z pohľadu mladého režiséra Wiliama Fishera, ktorému sa kariéra nevyvíja podľa predstáv. Namiesto filmov skončil pri šotoch o toaletnom papieri a tampónoch. Obklopujú ho mierne excentrickí ľudia, ako to už v reklamnej a televíznej brandži chodí. Jeho najlepší kamoš trp...
NAPÍŠTE NÁM