EN

Selekcia, Elita, Prvá: BOX

Kiera Cassová

2,0
( 1 )

35 dievčat vstúpilo do paláca. 35 dievčat začínalo spolu. Ale zvíťaziť môže len jedna.
Tridsaťpäť dievčat dostane životnú šancu. Vymania sa zo svojho pochmúrneho života a zúčastnia sa súťaže o srdce princa Maxona. Pre Americu je však Selekcia nočná mora. Musí opustiť svoju tajnú lásku Aspena, ktorý je o kastu nižšie než ona, a vstúpiť do neľútostného boja o korunu. Potom však stretne princa Maxona a všetko sa zmení. Musí sa rozhodnúť medzi dvoma mužmi a nepriatelia za hradbami paláca len čakajú na príležitosť, aby ju i celú kráľovskú rodinu pripravili o život.

Informácie

Jazyk slovenčina
Rada Selekcia
Počet strán 0
EAN 9788075440235
Dátum vydania 23.11.2015
Vek od 14
Vydavateľstvo COOBOO
Edícia box
Hmotnosť 1,62
Typ kniha

Tridsaťpäť dievčat dostane životnú šancu. Vymania sa zo svojho pochmúrneho života a zúčastnia sa súťaže o srdce princa Maxona. Pre Americu je však Selekcia nočná mora. Musí opustiť svoju tajnú lásku Aspena, ktorý je o kastu nižšie než ona, a vstúpiť do neľútostného boja o korunu.

Potom stretne princa Maxona – a uvedomí si, že jej starý vysnívaný život je už asi minulosťou. Napokon sa musí rozhodnúť medzi dvoma mužmi a zároveň rieši problémy, ktoré ohrozujú celú spoločnosť. A nepriatelia za hradbami paláca len čakajú na príležitosť, aby ju i celú kráľovskú rodinu pripravili o život.

Ďalšie tituly z rady "Selekcia"

Uživateľská recenzia

Žiadne užívateľské hodnotenia nie sú dostupné.

Vaše hodnotenie

Používateľskú recenziu môžu vkladať len registrovaní užívatelia

 Prihlásiť
NAPÍŠTE NÁM